קורסים דיגיטליים של עמית אופיר / הוצאת רב מכר וחברת מינוף עסקי1. מבוא והיכרות עם עולם הספרים ובניית אסטרטגיה למינוף עסקי / קורס דיגיטלי

האם אתם כותבים את הספר כדי להפסיד כסף או שאתם רוצים להצליח?

רוב האנשים שכותבים ספרים אינם מכירים את עולם הספרים ולכן התוצאות שהם רואים אחרי שנים של עבודה הן הפסדים כלכליים, מכירות בודדות וספר באיכות נמוכה ביותר (למרות שהם לעולם לא יודו בכך). על מנת להצליח בתחום הספרים יש להבין תחילה מהו העולם שאליו אתם נכנסים, מיהם השחקנים שבו ואיך תוכלו לבלוט בין מיליוני ספרים אחרים ולהצליח ליצור תוצאות מרשימות עם הספר שלכם! השלב הראשון הוא להכיר את עולם הספרים ולבנות אסטרטגיה מנצחת. תנו לי לספר לכם על האסטרטגיה שעזרה לי למכור יותר ממיליון ספרים עד היום! זהו קורס חובה (חלק 1 מתוך 4 החלקים של קורס ההוצאה לאור השלם)

רכישת קורס ההוצאה לאור השלם (1-4) תקנה לכם תשתית הספקים במחירי עלות!

מחיר הקורס כעת 997 במקום 1497 ש"ח (המחירים לפני מע"מ)

 


2. איך לכתוב ספר רב מכר על פי עקרונות הוצאת רב מכר / קורס דיגיטלי

האם אתם רוצים לכתוב ספר בינוני או את הספר הטוב ביותר?

רוב האנשים שכותבים ספרים אינם יודעים לכתוב בצורה שיטתית ולכן הספר שהם כותבים בסופו של דבר במרבית המקרים אינו הספר הטוב ביותר, דבר שישפיע בצורה דרמטית על התוצאות שיראו בעסק שלהם, בהכנסות, במכירות ובפידבק שיקבלו על הספר מלקוחות שקראו את הספר. אינני מדבר על לקוחות שכבר מכירים אתכם או בני משפחה שלרוב הם אלו שהכותבים מייעצים איתם - זאת למרות שאין לאנשים אלו טיפת מושג בתחום הספרים והעיצות שהם יתנו אינם רלוונטיות. אם אתם רוצים לכתוב את הספר הטוב ביותר שירשת אתכם בצורה המקסימלית וכן את הקוראים שלכם! זהו קורס חובה שילמד אתכם שלב שלב איך לכתוב בכל חלק בספר מבלי להחמיץ שום אלמנט שחייב להופיע בספר והכי חשוב, בתוך הקורס תוכלו להוריד את סדרת הטמפלטים שתעשה לכם את תהליך הכתיבה הרבה יותר פשוטה, קלה ומדוייקת! השימוש בטמפלט הסודי שלי יאיץ את תהליך הכתיבה שלכם, יחסוך לכם שבועות וחודשים ארוכים של כתיבה וילמד אתכם שלב אחר שלב איך לכתוב את הספר מהזווית השיווקית כדי שבהמשך גם תוכלו למכור ולהרוויח ממנו כסף רב!

רכישת קורס ההוצאה לאור השלם (1-4) תקנה לכם תשתית הספקים במחירי עלות!

מחיר הקורס כעת 1497 במקום 2497 ש"ח (המחירים לפני מע"מ)

 


3. איך לעצב כריכה מנצחת! / קורס דיגיטלי

רוצים לעצב כריכה בינונית או את הכריכה הטובה ביותר?

רוב האנשים נעזרים בגרפיקאים או בהוצאה לאור כדי לעצב את כריכת הספר שלהם! זו הטעות הגדולה ביותר שאתם יכולים לעשות! קורס זה ילמד אתכם ליצור את הכריכה המושלמת עבור הספר שלכם! כך תדאגו להנחות את אנשי המקצוע שלכם לספק לכם כריכה שתמשוך אליהם את תשומת הלב של אנשים רבים! ללא כריכה טובה הספר שלכם לא יימכר! אל תחסכו על שלב זה וקנו עכשיו את קורס הטוב ביותר בנושא עיצוב כריכה מנצחת על פי עקרונות המחץ שעזרו לי למכור יותר ממיליון ספרים עד כה! כמו כן כחלק מהקורס תקבלו את הטמפלט הסודי ליצירת כריכה מנצחת שיעשה לכם את החיים קלים.

רכישת קורס ההוצאה לאור השלם (1-4) תקנה לכם תשתית הספקים במחירי עלות!

מחיר הקורס כעת 997 במקום 1997 ש"ח (המחירים לפני מע"מ)

 


4. איך לעבוד עם אנשי המקצוע השונים בשלבי ההפקה! / קורס דיגיטלי

רוצים לחסוך הרבה כסף בשלבי ההפקה של הספר?

אם אתם רוצים להבין איך לחסוך כמה שיותר בתהליך ההפקה, אם אתם רוצים לדעת איך לעבוד עם אנשי המקצוע השונים בצורה האפקטיבית ביותר ולנהל אותם כך שיספקו לכם ספר הכי טוב שיש עליכם לדעת את כל הסודות לעבודה עם אנשי המקצוע השונים בשלבי ההפקה של הספר! אל תחסכו על שלב זה! אלו הטיפים החשובים ביותר שעזרו לי למכור יותר ממיליון ספרים עד כה, לשמור על הזכויות שלי, לעשות משא ומתן טוב עם הוצאות לאור ולהנחות את אנשי המקצוע השונים לייצר עבורי את הספרים הטובים ביותר!

רכישת קורס ההוצאה לאור השלם (1-4) תקנה לכם תשתית הספקים במחירי עלות!

מחיר הקורס כעת 997 במקום 1997 ש"ח (המחירים לפני מע"מ)

 


1-4. קורס כתיבה והוצאה לאור של ספר רב מכר! / קורס דיגיטלי מקיף (מכיל 4 קורסים)

רוצים לכתוב ספר רב מכר ולחסוך הרבה כסף וזמן בשלבי תכנון, כתיבת והוצאתו לאור?

אם אתם רוצים להבין איך לחסוך כמה שיותר בתהליך היציאה לאור, להבין מהי האסטרטגיה הטובה ביותר להרוויח כסף ויתרונות נוספים מהספר שלכם - קורס התכנון, הכתיבה וההוצאה לאור של עמית אופיר - מנהל הוצאת רב מכר אשר ספריו נמכרו ביותר ממיליון עותקים בישראל ובעולם במהלך השנים הוא הקורס הטוב ביותר עבור מי שרוצה לכתוב ספר מקצועי ומעוניין שהוא יהיה רב מכר מצליח בהמשך התהליך! שימוש בקורס זה מקנה לכם גם אפשרות לעבוד עם אנשי המקצוע של הוצאת רב מכר במחיר העלות שלנו כהוצאה לאור! כך תוכלו לחסוך עשרות אלפי שקלים בתהליך היציאה לאור שלכם! בקורס תגלו את השיטות, צורת החשיבה והטיפים החשובים ביותר שעזרו לעמית אופיר למכור יותר ממיליון ספרים עד כה, לשמור על הזכויות שלו בצורה טובה, לעשות משא ומתן טוב עם הוצאות לאור ולהנחות את אנשי המקצוע השונים לייצר עבורו את הספרים הרווחיים ביותר!

רכישת קורס ההוצאה לאור השלם (1-4) תקנה לכם תשתית הספקים במחירי עלות!

מחיר הקורס כעת 4497 במקום 7988 ש"ח (המחירים לפני מע"מ)

 


6. קורס הכנה לירידי ספרים בינלאומיים! / קורס דיגיטלי

רוצים לנסוע ליריד ספרים ולמקסם את התוצאות וההישגים שם?
קורס מקצועי זה ילמד אתכם איך לתכנן, להתכונן, ולהגיע מוכנים לירידי ספרים כגון פרנקפורט, בולוניה ואחרים

אם אתם רוצים להבין איך להיערך לקראת יריד ספרים בינלאומי קורס זה יספק לכם תשובות מקצועיות מנסיונו האישי של עמית אופיר אשר נוסע לירידי הספרים הגדולים בעולם וספריו מתורגמים כבר ליותר מ 30 שפות ונמכרים ברשתות הענק בארצות שונות כגון WALMART. איך מציגים את עצמנו כאשר אנחנו ניגשים להוצאות לאור, מהם סוכנים ספרותיים והאם מומלץ לעבוד איתם או שמא יש להיזהר מהם. איך סוגרים עסקאות ומתי, כיצד מגנים על זכויות היוצרים שלנו וכל מה שצריך לדעת על הכנה לקראת ירידים בצורה מקצועית. לעתים ישנה הזדמנות אחת לסגירת עסקה! אל תפספסו אותה! כמו כן אל תשקיעו כל כך הרבה כסף בנסיעה לארוע שכזה ללא הכנה רצינית מוקדמת! איך תוכלו להרצות במקומות אלו, איך תוכלו להציג בהם, האם כדאי לעבוד עם נציגים מישראל שייקחו את הספר שלכם וינסו למכור אותו עבורכם... וכל התשובות והסודות שלעולם לא יספרו לכם אנשי המקצוע!

מחיר הקורס כעת 997 במקום 1997 ש"ח (המחירים לפני מע"מ)

 


5.2 - קורס אמזון בסט סלר - ספרים דיגיטליים / קורס דיגיטלי

רוצים למכור את הספר הדיגיטלי שלכם באמזון ולהגיע אל המקום הראשון ברשימות רבי המכר?
קורס זה של עמית אופיר ילמד אתכם איך לתכנן, להתכונן, ולהתקדם שלב אחר שלב בדרך אל המקום הראשון!

אם אתם רוצים להבין איך לבנות לעצמכם אוטוריטה בתחום המקצועי וכן, למכור ספרים באמצעות חנות המכירות הגדולה בעולם  - אמזון, רצוי שתבינו כיצ פועלת המכונה הגדולה הזו, איך פועל שוק הספרים ומה אתם צריכים לעשות על מנת לבלוט עם הספר שלכם. חשוב לציין כי רצוי להתחיל עם קורס בניית הספר וכי אם כתבתם אותו באופן עצמאי או עבדתם עם אנשי מקצוע שאינם מבינים במכירות ושיווק רצוי שתתייעצו עמנו להגדלת סיכויי המכירה של הספר שלכם. נסיונו הרב של עמית בתחום הספרים ובתחום המכירות סייע לספריו להימכר ביותר ממיליון עותקים ולכבוש את רשימות רבי המכר בארצות רבות וב 4 יבשות שונות. בקורס תקבלו תשובות וסודות שלעולם לא יספרו לכם אנשי המקצוע!

מחיר הקורס כעת 1497 במקום 2497 ש"ח (המחירים לפני מע"מ)