שירותי הוצאת רב מכר

תכנון הספר

תכנון ספר הוא אולי השלב החשוב ביותר שבו מרבית הסופרים זקוקים לעזרה. תכנון ספר טוב שיהיה בעל פוטנציאל מכירה גבוה וכזה שישרת את הסופר או בעל העסק בצורה הטובה ביותר, הוא הסיבה שלשמה אנחנו כותבים את הספר ומשקיעים כל כך הרבה אנרגיה בתהליך. לכן חשוב שבשלב זה נחשוב על הספר הטוב ביותר שנוכל ליצור, נדייק אותו, ונבחר לבסוף את הספר המתאים ביותר עבורנו. לעתים ספר זה שונה בצורה מהותית מהספר המקורי עליו חשבנו בתחילת הדרך או לפני ביצוע המחקר הראשוני. פגישת הייעוץ הראשונית נעשית באופן אישי עם עמית אופיר ותפקידה למקסם את התהליך, לתכנן את הספר ותהליך יציאתו לאור - תכנון אשר עשוי לחסוך לסופר חודשים רבים של עבודה, מאמץ רב, חסכון של עשרות אלפי שקלים לרוב ומזעור סיכונים מיותרים. הפגישה האישית עם עמית היא השלב הראשון בתהלך הליווי האישי של עמית אופיר.

כתיבה

הוצאת רב מכר תסייע לכם בכתיבת התוכן הרצוי לכם החל ממאמרים, כתבות, אתרים, מצגות וכן כתיבת ספריכם או עזרה בתהליך הכתיבה בהתאם לצורך שלכם. נשמח לשמוע מכם במה אתם מתקשים או למה אתם זקוקים ונתאים את השירות המתאים לכם.

עריכת תוכן

הוצאת רב מכר תשמח לסייע לכם במגוון שירותי כתיבה ועריכת תוכן, החל מכתיבת תוכן על פי דרישה, ועד לשכתוב של תכנים קיימים והגהת טקסטים ערוכים המיועדים לאינטרנט, לאקדמיה, למדיה האינטרנטית וכן עבור אפשרויות ההדפסה השונות. לנוחיותכם מגוון שירותי כתיבה ועריכת תוכן הכוללים: כתיבת תוכן בתחומים מגוונים על פי דרישה, שיכתוב וניסוח מחודש של תוכן קיים, העשרת השפה ואוצר המילים, שיפור ודיוק בהעברת המסרים ובהתאמתם לסוג הטקסט, למילות מפתח ולקהל היעד, תיקון והבהרה של ניסוחים מסורבלים או מעורפלים, האחדת משלב ו/או העלאתו, איתור של אי דיוקים, חוסרים, סתירות, חזרות וליקויים במבנה התוכן ומתן הצעות לשיפורו, תיקון.

עריכה לשונית

עריכה לשונית מהווה אבן דרך חשובה בכתיבת ספר איכותי ומוצלח, והנה אחד מן השלבים ההכרחיים בתהליך ההוצאה לאור. תהליך עריכת הלשון כולל התייחסות לתקינות הטקסט תוך ליטושו ותיקון כל שגיאות הלשון הקיימות לאורכו, לרבות: תיקון שגיאות כתיב, תיקון שגיאות הקלדה, אחידות המשלב והשפה של הטקסט, ביטול חזרות מיותרות בטקסט והבהרת ניסוחים מעורפלים, הקפדה על כללי פיסוק ותחביר ועוד. על מנת להבטיח שספרכם יהיה נגיש לקוראיו ונעים לקריאה, וכדי להגיע למוצא מוגמר ברמה הגבוהה ביותר, חשוב שעבודת העריכה הלשונית תבוצע על ידי מישהו שמתחבר לתכנים שלכם, זאת על מנת שיוכל להעביר את המסרים שלכם בצורה הטובה ביותר לקהל היעד הרלוונטי לספר שלכם. לשם כך נאפשר לכם לבחור מבין מיטב אנשי המקצוע  שלנו על מנת שתוכלו לבחור את הצוות המתאים ביותר לעריכת הספר שלכם.

עריכה ספרותית

עריכה ספרותית נעשית במטרה לשפר את איכותו הספרותית של הספר, כפי שהוגש למו"ל על ידי הסופר. מידת השפעתו של העורך הספרותי על הספר משתנה מספר לספר ותלויה בטיב היצירה שהוגשה לו, ובטיב היחסים שבינו לבין הסופר. על מנת להצליח בתהליך חשוב שיהיה חיבור בין העורך הספרותי לבין הסופר ולכן חשוב למצוא את העורך המתאים לספר. המונח "עריכה" מתייחס לסוג התערבות בטקסט בצורות ובדרגות שונות. כל סוגי העריכה עניינן במידות, בצורות ומשמעויות שונות של דיוק. העריכה הספרותית מתחלקת לעריכת ספרות מקור ולעריכת תרגום מלשון אחרת ונתונה לפרשונותו וכשרונו של העורך. בתהליך היציאה לאור שלכם עם הוצאת רב מכר נשמח למצוא לכם את השידוך המתאים והמדויק לכם.

ניקוד

ניקוד הנו תהליךמתקשים בעברית (כגון: ילדים ועולים חדשים), וכן במקרים בהם מופיעות בטקסט מילים שאינן שגורות בשפה היומיומית או שנכתבות באופן זהה למילים אחרות ללא ניקוד. ניקוד הנו שלב הכרחי בכתיבה ובהוצאה לאור של ספרי ילדים, וכן ביצירות בעלות אופי אמנותי כגון: ספרי שירה וקטעי פרוזה. נשמח להעמיד לראשותכם צוות מקצועי אשר יספק לכם שירותי ניקוד יסודיים וברמה גבוהה, תוך מתן דגש על יחס אישי ושמירה על איכות בלתי מתפשרת.

חריזה

חריזה היא אחד השירותים החשובים בכתיבת ספרי ילדים ויצירות אחרות בהן יש צורך ושימוש בחרוזים. שירות זה ניתן כחלק משירותי העריכה הספרותית והוא אחד השירותים המיוחדים והמאתגרים שיש בשלבי היצירה. חשוב שתהיה התאמה בין העורך לתוכן היצירה ולכן שירות זה הינו שירות מורכב מעט ודורש את מציאת איש המקצוע המתאים. דבר זה חשוב גם בשלבי תרגום לשפות שונות כאשר יש צורך גם בתרגום וגם בהתאמת התוכן בשפה החדשה בדרך יצירתית אשר נשמעת היטב בדומה ליצירת המקור.

שירותי הגהה

ההגהה היא השלב הסופי בתהליך ההוצאה לאור של כל יצירה כתובה. היא כוללת את סידור ועימוד הטקסט תוך קריאה קפדנית. מטרת ההגה היא לאתר שגיאות טכניות אשר נפלו בטקסט לאורך תהליכי הכתיבה והעריכה השונים. תהליך ההגהה כולל תיקון שגיאות כתיב, טעויות הקלדה והעתקה, תיקון טעויות דפוס ועוד, וזאת במטרה להבטיח כי היצירה ראויה לדפוס וכי המוצר הסופי יתקבל ללא רבב.

ניקוד

ניקוד הנו תהליך שבו נוספים לאותיות סימני תנועה והגייה שמטרתם לסייע לקוראים לקרוא את הכתוב. תהליך הניקוד הנו משמעותי בעיקר עבור הנגשת טקסטים לקוראים אשר מתקשים בעברית (כגון: ילדים ועולים חדשים), וכן במקרים בהם מופיעות בטקסט מילים שאינן שגורות בשפה היומיומית או שנכתבות באופן זהה למילים אחרות ללא ניקוד. ניקוד הנו שלב הכרחי בכתיבה ובהוצאה לאור של ספרי ילדים, וכן ביצירות בעלות אופי אמנותי כגון: ספרי שירה וקטעי פרוזה. נשמח להעמיד לראשותכם צוות מקצועי אשר יספק לכם שירותי ניקוד יסודיים וברמה גבוהה, תוך מתן דגש על יחס אישי ושמירה על איכות בלתי מתפשרת.

ספרות צללים

סופר צללים הוא אדם אשר נשכר לכתוב ספר עבור אדם אחר, במקרים שבהם אין לסופר אין את הזמן או את היכולת לעשות זאת בעצמו. תרומתו של סופר צללים יכולה לכלול את כתיבת הספר כולו, ללא כל עזרה מצד האדם אשר שכר את שירותיו, או להתייחס לעבודת איסוף המידע, השכתוב ועריכת כתב היד הקיים אשר נכתב על ידי הסופר. במידה ויש לכם רעיון, מסר, סיפור חיים, סיפור משפחתי, ידע בתחום מומחיותכם, או סקיצה של טקסט אשר דורשים ליטוש או גיבוש לכדי יצירה ספרותית מוגמרת ואיכותית, נשמח להפנות אתכם אל איש המקצוע המתאים אשר יהפוך את הרעיון שלכם לספר איכותי ומצליח.

עיצוב כריכה

עיצוב הכריכה הוא אחד השלבים החשובים ביותר בתהליך היצירה של הספר. הוא חשוב ביותר עבור שלב השיווק של הספר כיוון שזהו הדבר הראשון אליו מתייחס הקונה הפוטנציאלי ודרושה לכך חשיבה יצירתית מצד אחד וחשיבה שיווקית מצד שני. רבים המעצבים והגרפיקאים העובדים בהוצאות לאור אשר אינם מסוגלים לייצר את הכריכה הטובה ביותר עבור הספר עליו הם עובדים כיוון שאינם מגיעים מתחום השיווק ועד כמה שעבודתם עשוייה להיות יפה מבחינה עיצובית, הספר עלול שלא להעביר את המסר הרצוי עד כדי כך שיגרום לכשלונו מהבחינה המכירתית. על מנת לסייע לכם להגיע לכריכה הטובה ביותר עבור ספרכם יש צורך בהבנה עמוקה יותר בתחום המכירות, יתרון משמעותי בו יש להוצאת רב מכר על פני מתחרים אחרים. במידה ואתם מעוניינים ליצור כריכה משכנעת ו'מוכרת' רצוי שתפנו אלינו ותאפשרו לנו לסייע לכם בתהליך היציאה לאור של ספרכם עליו אתם עובדים כה רבות על מנת שבסופו של דבר התוצר הסופי יהיה מכיר ומשכנע.

עימוד הספר

שלב העימוד של הספר הינו שלב עימוד הספר הוא שלב חשוב ביותר בתוך תהליך ההפקה של ספרכם. בעזרת שירותי העיצוב של הסטודיו שלנו נוכל להפוך את חוויית הקריאה בספר שלכם לחווייה מרתקת בעזרת מעצב מקצועי אשר יוכל לבחור את הגופנים (פונטים) המיוחדים לספר, בחירת עיצובים מיוחדים לעמודים השונים שבספר, אייקונים שיעשירו את החוויה, ריווחים, מירכוז הטקסט ועבודה על היבטים רבים ושונים שיהפכו את הקריאה בספר לחווייה עוצמתית וקולחת.

שירותי איור

הוצאת רב מכר עובדת עם שלל מאיירים מהשורה הראשונה שישמחו לאייר את הספר שלכם ולהעשיר אותו עם הומור. חשוב שהמאייר יתחבר לדמויות הספר, יבין את המסרים שאתם מעוניינים להעביר על מנת שהתוצר הסופי יצא לאור בצורה הטובה ביותר והכי חשוב - כזו שאתם תאהבו. נשמח למצוא לכם את המאייר המושלם עבור הספר שלכם. זו האומנות שלנו!

שירותי גרפיקה

בהפקת ספרי ילדים וספרים שונים המלווים באיורים, תמונות ועיצוב גרפי נדרשת עריכה גרפית ורצוי שתיעשה בצורה מקצועית ובאיכות הטובה ביותר על מנת שהתמונות לא תצאנה חתוכות, לא תהיינה מפוקסלות, שהעיצובים יהיו ממורכזים וכדומה... שירותי העריכה הגרפיים הם רבים החל מבחירת הצבעוניות של הספר, טיפול בגופנים (פונטים) מיוחדים שעליהם לעתים ישנם זכויות יוצרים שחשוב שיהיו ברשיון לשימוש על ידי הסטודיו ושלל היבטים שאסור לפסוח עליהם במהלך תהליך יציאתו לאור של הספר. במהלך תהליך העיצוב הגרפי, אחראי המעצב על קבלת החלטות מכריעות אשר ישפיעו על הנראות הסופית של יצירתכם, לרבות: התאמת הגרפיקה לסוג הטקסט, התאמת מיקומו של האיור על פני הדף, התאמת שטח האיור לשטח הטקסט, ריווח הטקסט, קביעת הגופן שבו יודפס, האחדת עיצובו של הספר ועוד... הוצאת רב מכר תשמח להעמיד לראשותכם את מיטב אנשי המקצוע בתחום, וללוות אתכם בתהליך עד ליציאתו לאור של הספר הטוב ביותר שתוכלו לחלום עליו...

שירותי תמלול

במקרים שונים ישנו צורך בהפיכת טקסט מושמע לטקסט כתוב. כך לדוגמה אם יש לכם הקלטה של הרצאה שהעברתם ואתם מעוניינים להפוך אותה לטקסט כתוב עבור שימושים רבים שתוכלו להפיק מכך - נוכל לסייע לכם לבצע את המשימה בצורה הטובה ביותר תוך שימוש באנשי מקצוע רהוטים אשר יוכלו להגיש לכם חלק משמעותי מהספר שלכם היישר משמיעת תכנים מוקלטים שיש ברשותכם.

שירותי הקלדה

על מנת לספק את מלוא השירותים והפתרונות לכתיבת ספריכם בצורה אפקטיבית אנשמח לספק לכם גם את שירות הקלדנות כחלק מהכלים שיעמדו לשירותכם אשר יחסוך לכם זמן יקר, עלויות ויאפשר לכם להוציא לאור את הספר בזמן קצר יותר. בהוצאת רב מכר אנחנו מקפידים על תמלול מדוייק ואותנטי תוך שימוש בציוד הטוב ביותר לביצוע המשימה, כך שהתוכן שלכם יוקלד בצורה האותנטית ביותר וללא טעויות. בין השירותים שאנחנו מציעים תמצאו הקלדה בזמן אמת והקלדה עיוורת, שתאפשר לכם לעבוד באופן צמוד עם איש המקצוע 'ולספר' לו את הספר ללא צורך לכתוב אף לא מילה אחת. שירות זה מתאים גם לביצוע במהלך ראיונות, פגישות וכדומה - דבר שיכול להפוך את תהליך הכתיבה של הספר שלכם למשימה קצרה ומדוייקת ביחד אתנו, תוך תכנון מדוייק של תהליך הכתיבה.

שירותי הפקה

בפרויקטים מורכבים של הוצאה לאור יש צורך במנהל פרויקט אשר יוביל את הפרויקט וינהל אותו. מנהל הפרויקט נקרא 'מפיק' ותפקידו לנהל את צוות אנשי המקצוע העובדים על הספר, סנכרון ביניהם, מעבר על התוצר הסופי ובמקרים רבים גם לשלב את הידע המקצועי שלו לתכנון התהליך כך שייעשה בצורה מיטבית.

שירותי תרגום

תרגום ספרכם לשפות שונות הוא אחד הדברים החשובים שתוכלו לעשות במידה ואתם מעוניינים להפיץ אותו ברחבי העולם ולהגיע למיליוני קוראים פוטנצאליים. הוצאת רב מכר מזמינה אתכם ליהנות משירותי תרגום מקצועיים. נשמח לספק לכם את השירות ולתרגם את ספרכם לכל שפה בה אתם חפצים.

שירותי הדפסה

שלב ההדפסה הוא השלב האחרון בתהליך ההפקה של הספר. גם בשלב זה ישנה חשיבות גדולה לידע שלכם או של אנשי המקצוע שאתם לוקחים. חשוב להבין כי עקב המורכבות של עולם הדפוס ישנו סיכוי גדול שתעשו טעות שעלולה לעלות לכם כסף רב. הוצאת רב מכר מאפשרת אפשרויות שונות להדפסה החל מכמויות קטנות ובאיכות גבוהה. ישנה חשיבות לעובי וסוג הנייר, גודל הספר והמפרט שלו. תוכלו לקבל הצעת מחיר על מפרט קיים, או לקבל ייעוץ מקצועי ומקיף לתוכנית שלכם אשר עשוי לחסוך לכם כסף רב. הוצאת רב מכר גאה לומר כי במהלך השנים האחרונות חסכנו ללקוחותינו סכומי כסף של עשרות אלפי שקלים ומזערה ללקוחותיה סיכונים רבים  ואפשרה להם להשקיע את כספם בתהליכי השיווק השונים על חשבון סכומי הכסף שחסכו. כך אנחנו ממקסמים ללקוחותינו את הסיכוי להצלחה. גם אם כבר הוצאתם לאור ספר סביר ביותר שנוכל לסייע לכם לחסוך כסף רב בהדפסת המהדורה הבאה של הספר. לכן נשמח לסייע לכם בכל שלב בו אתם נמצאים כעת.

ליווי אישי בתכנון והוצאה לאור
שירותי תרגום, כתיבה ועריכת תוכן
ייצוג סופרים ומומחים בעולם


כתיבת ספר בשבוע בחופשה