בכל שנה אני נוסע ליריד הספרים העולמי בפרנקפורט גרמניה כדי להתעדכן בכל מה שחדש בתחום הספרים העולמי, לזהות מגמות עולות, להבין לאן מתקדם העולם, לפגוש קולגות, סופרים שאני אוהב וכמובן לחפש אחר הזדמנויות למכור ספרים.

במהלך שנת 2017 הוצאת רב מכר שינתה את פניה ושמה לה יעדים חדשים ושאפתניים. לאחר נסיעה מוצלחת להשקת ספרי רב המכר '24/8 – איך ליצור יום נוסף בשבוע ולהיות מגה אפקטיבי' בוייטנאמית, אשר היה הראשון מבין סדרת הספרים העסקיים שהוצאתי לאור בשנת 2014 ועושה חייל גם ברחבי העולם קיבלתי החלטה לנסות ולקדם סופרים נוספים מישראל בעלי חזון דומה לשלי אשר מעוניינים לצאת אל את העולם ולכבוש אותו עם תשוקה לעשייה טובה.

רגע לפני נסיעתי לוייטנאם החלטתי להציע ללקוחותיי לקחת חלק בנסיעה הזו ולשלוח ביחד את איתי את ספרם על מנת שאנסה לקדם אותו עבורם בשפה הוייטנאמית. נסיעה זו שינתה את פניה של הוצאת רב מכר ולאחר שהצלחתי למכור את זכויותם של ספרים רבים החלטתי לקחת את ההזדמנות בשתי ידיים ולהקים סוכנות ספרותית שתייצג לקוחות נבחרים שעומדים בקריטריונים שהיו לי חשובים.

במהלך השנה קרו דברים רבים ביניהם תהליך ליווי של כ 10 חודשים של קבוצת סופרים אשר ליוויתי משלב הכתיבה אל שלב ההפקה והיציאה לאור של ספרם ובו זמנית גם הכנה לקראת יריד הספרים הגדול בעולם אשר לדעתי הוא מקום כל כך חשוב עבור סופר שרוצה לפרוץ דרך בתחומו ולהצליח במכירת ספריו.

להשתתפות ביריד יש יתרונות רבים אולם הוא גם גובה מחיר ומתאים רק לאלה שמוכנים להשקיע מעצמם ולתת את כל מה שיש להם עבור הצלחה זו! אל היריד נסענו ביחד כקבוצה של סופרים ובמהלך הנסיעה התלווה אלינו הצלם המוכשר גיל לופו אשר תיעד את המאמץ הרב שכל אחד מאתנו השקיע במהלך 5 הימים של היריד.

כך זה נראה וכתבה המלאה היכנסו: